Матеріальна база

Головне завдання національного виховання це формування і розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською гідністю, почуттям національної самосвідомості. Педколектив школи велику увагу приділяє комплексному вихованню це естетичне, екологічне, народознавче, фізичне, трудове і моральне. Плануємо роботу, щоб дати можливість дітям проявити ініціативу, самостійність, дати змогу розкрити себе, проявити здібності, знання, таланти. У школі працюють гуртки естетичного, технічного напрямку. По закінченню навчального року вчителі трудового навчання та обслуговуючої праці проводять виставку учнівських робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та факультативних і гурткових заняттях.

У розпоряджені учнів школи затишні класи й кабінети; 2 кабінети інформатики, комп'ютери яких підключені до Всесвітньої мережі Інтернет, 2 кабінети фізики, 2 кабінети хімії, 2 кабінети англійської мови, кабінет німецької мови, кабінет української мови, кабінет математики, кабінет "Берегиня", кабінет історії, кабінет музики , кабінет біології , кабінет предмету Захист Вітчизни, хореографічний клас, 5 кабінетів трудового навчання, 2 спортивні зали, актовий зал, стадіон, бібліотека, художня галерея.